Sözde ‘Ilımlı Muhalifler’ Hastane ve Poliklinik Merkezine Saldırdı

Sözde ‘Ilımlı Muhalifler’ Hastane ve Poliklinik Merkezine Saldırdı

- ‎فيTürkçe

İsrail ve daha başka devletlerin edatları eli kanlı terör örgütleri bugün de gerilimi azaltma bölgeleri anlaşmasını yeniden ihlal ederek muhtelif illerde ve bölgelerde sivil yerleşim alanlarına gelişigüzel füze saldırılarına devam etti.

 

 

ŞAM:

Şam İl Emniyet Müdürlüğünde yetkili bir kaynak; Doğu Ğuta’da bulunan teröristlerin bugün başkent Şam ve civarına füze saldırılarını sürdürdüklerini aktardı. Teröristlerin başkentin güneyinde poliklinik merkezine füzeyle saldırdıklarını belirten kaynak, merkez civarında düşen füzede beşeri isabetlerin olmadığını, sadece maddi hasarın meydana geldiğini kaydetti.

ŞAM KIRSALI:

Şam Çevre Kent İl Emniyet Müdürlüğünde bir kaynak ise yine Doğu Ğuta’da bulunan teröristlerin fırlattıkları füzelerin Adra Bölgesinde İbn Sina Hastanesi civarında aktarırken, ciddi maddi hasara yol açtıklarını ifade etti.

Diğer yandan askeri bir kaynak ordu birliklerimizin Şam ve civarında sivil yerleşim alanlarını füzelerle hedef alan teröristlerin Doğu Ğuta’daki mevkilerini tespit etmeleri ardından bu mevkileri nitelikli bir şekilde imha ettiklerini belirtti.

DERA:

Diğer yandan Dera İl Emniyet Müdürlüğünde bir kaynak Dera Beled’in bir kısım bölgelerinde konumlanan teröristlerin Dera Kentinin bir dizi semtine füzelerle saldırdıklarını aktardı.

Loading...

Facebook Comments

‎إضافة تعليق

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *